• Lorem ipsum

Fabriekshal verven

Heeft u vloerverf nodig voor een fabrieksvloer, dan zoekt u ongetwijfeld naar een duurzame oplossing. Het gaat immers om een behoorlijk groot oppervlak waarvoor mogelijk allerlei speciale milieu-eisen gelden. Bovendien moet de vloer een prettige werkplek creëren.

Vloerverf kiezen voor een fabriekshal is niet altijd eenvoudig. Wij hebben jaren ervaring met industrievloeren en betonvloeren. Hoewel er andere opties zijn, raden we voor fabrieken vaak een 2-componenten vloercoating aan. Dit is een geavanceerd samengestelde verf waar een extra kunsthars aan is toegevoegd. Meestal betreft dit epoxy of polyurethaan.

Haast? Dit zijn de producten die we aanbevelen:

Primers - Kies uit:

  • Uniprimer (universeel, 1 laag)
  • Clearprimer (niet vergelend, transparant, voor vloerverwarming, 1 laag)

Verf - kies uit:

  • Scanofloor Clearcoat (transparant, ook tegelvloeren, altijd 2 lagen)
  • Pre Dekverf (dekkende vloerverf voor onder meer beton en hout, 2 lagen)
  • Colourcoat (ideaal voor vloerverwarming, goed voor beton en tegels, 2 lagen)
  • Vinyl Vloercoat (voor pvc, laminaat, linoleum, vinyl, 2 lagen, geen primer)

Waarom vloerverf met twee componenten?

Fabrieksvloerverf met twee componenten bevat een kunsthars. Dit is een synthetische toevoeging die over gelijkaardige eigenschappen beschikt als de hars in naaldbomen: het is kleverig en zacht, en lost niet op in water. Kunstharsen zijn bekend in de papierindustrie, maar ook populair als onderdeel van kwaliteitsverf.

Toegepast in fabriekshallen, zorgt zulke vloerverf voor werkvloeren die relatief weinig onderhoud vragen. Schoonmaken gaat snel en eenvoudig.

Er zijn meer voordelen. We zetten ze op een rijtje:

  • Duurzaam en slijtvast; de kwaliteit is hoog.
  • Chemisch resistent; ideaal in haast alle fabrieken.
  • Vloeistofdicht. Laat dus geen vocht door, ook geen olie.
  • Kostenbesparend. Reinigen gaat snel en overschilderen hoeft minder vaak.
  • Eventueel te voorzien van antislip voor meer veiligheid.

Een 2-componenten vloercoating wordt ter plaatse gemengd vóór de toepassing. Als dit in de verfwinkel zou gebeuren, zou de verf al hard zijn bij aankomst in de fabriek. Dit geeft een andere unieke kwaliteit aan: een dergelijke coating heeft een korte droogtijd. De fabrieksvloer kan dus weer snel gebruikt worden.

Vloerverf voor industrievloeren

Scanofloor kan meerdere typen vloerverf voor fabriekshallen leveren, allemaal van het 2-componenten type:

  •  Clearcoat (niet vergelende, transparante 2 componenten polyurethaan)
  •  Colourcoat (niet vergelende, dekkende 2 componenten polyurethaan)
  •  Pre Dekverf (dampdoorlatende, dekkende 2 componenten epoxy)
  •  Belijningsverf (sneldrogende, 2 componenten epoxy markeringsverf, ideaal voor het aanbrengen van looproutes en vakken)

Al deze vloercoatings zijn direct te bestellen in onze webshop. Snelle levering gegarandeerd.

Primer voor vloerverf 

Bent u op zoek naar vloerverf met dekkende afwerking voor fabriekshallen dan is een degelijke grondlaag geen overbodige luxe. Hiervoor raden we Scanofloor Uniprimer aan. Dit is een 2-componenten epoxy primer die eventueel ook buiten gebruikt kan worden. Dit impregneermiddel fungeert tevens als stofbinder.

Voor transparante afwerkingen gebruikt u Scanofloor Clearprimer als primer en Scanofloor Clearcoat als afwerklaag.

 


Heeft u nog vragen?

Neem gerust geheel vrijblijvend contact met ons op. Wij zijn bereikbaar tijdens kantooruren op 06 - 823 017 45. Of stel uw vraag via e-mail of Whatsapp. Ons advies verplicht u tot niets!